با هزاران،
آسان تجارت کنید!

هزاران یه پلتفرم آنلاین برای کسب و کارهای B2B مثل عمده‌فروشی‌ها، تولیدکننده‌ها و تامین‌کننده‌ها است که می‌تونید ازش برای فروش محصولاتتون استفاده کنید.

ثبت نام در هزاران

۱

پیش از هر چیز می توانید فرمی که در پایین این صفحه قرار گرفته را پر کنید تا مشاوران هزاران با شما تماس بگیرند و راهنماییتون بکنند. پس از آن اگر مایل به ثبت نام در هزاران بودید، فرایند ثبت نام به صورت رایگان برای شما انجام می شود.

مشاوران هزاران تمامی مراحل درج محصولات و تکمیل مدارک را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند و مطمئن می شوند در این مسیر به هیچ مشکلی برنخورید.

۲

درج محصولات و تکمیل مدارک

فروش و کسب درآمد

پس از تکمیل فرایند ثبت نام و تکمیل مدارک، صفحه شما در وبسایت هزاران به نمایش درآمده و محصولات شما آماده فروش می شوند.

۳

مراحل همکاری با هزاران:

برخی از کسب و کارهایی که به هزاران اعتماد کردند:

صنایع برتر آتی
(بون آدو)

پویش چاپ کرمانشاه

فرایندسازان مهاب

محصولات کنجدی ترنم

گرماسان

متا الکترونیک

تاسیسات توحید

گروه کاربری سازی
آفاکو

هزاران چه ویژگی هایی داره؟

عضویت رایگان

تمامی مراحل ثبت نام، ثبت مدارک و درج محصولات در هزاران به صورت کاملا رایگان انجام میشه و هر جا نیاز به کمک داشته باشید تیم پشتیبانی ما کمکتون می کنه.

محدوده فروش؟

کل ایران

با عضویت در هزاران می تونید محصولات خودتون رو به مشتریانی در سراسر ایران بفروشید

خرید اعتباری

همراهان هزاران می توانند پس از انجام فرایند اعتبارسنجی از طریق بانک های همکار ما، اقدام به دریافت اعتبار جهت انجام معاملات در هزاران کنند.

از هر صنعتی

با هر اندازه ای

فارغ از اینکه در چه حوزه ای فعالیت می کنید و حجم معاملات شما چقدر است، در هزاران ثبت نام کنید و وارد دنیای تجارت آنلاین شوید.

مشاوره رایگان بگیرید!

اگر فکر می‌کنید کسب و کار شما هم می‌تونه در هزاران محصولاتش رو ارائه بده، فرم زیر رو پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و بهتون یه مشاوره تخصصی رایگان بدن.


در این مشاوره با شما درباره محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید، حوزه کاری‌تون، بازارهای هدف‌تون، شرایط همکاری با هزاران و تعهدات ما به شما توضیح داده می‌شود.

هر لحظه مایل بودید عضویت خود را لغو کنید.

اگر به هر دلیلی تمایلی به ادامه همکاری با هزاران نداشتید، می‌توانید به ما اطلاع دهید تا عضویت شما را در کمال ناراحتی لغو کنیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: